Apie mus

Mūsų misija – padėti jūsų verslui klestėti

Kuriame ir teikiame geriausius sprendimus pagal kiekvieno kliento poreikius

„Experra” kuria ir teikia geriausius sprendimus, pritaikytus unikaliems kiekvieno mūsų kliento poreikiams. Suprantame, kad kiekvienas verslas yra skirtingas ir tai, kas tinka vienam, gali netikti kitam. Todėl skiriame laiko pažinti savo klientus ir jų konkrečius reikalavimus, kad galėtume pateikti individualius sprendimus, atitinkančius jų individualius poreikius. Nesvarbu, ar ieškote pagalbos programinės įrangos tikslam pasiekti, užtikrinti duomenų apsaugą pagal BDAR gaires,  skaitmeninės rinkodaros, ar bet ko kito, mūsų ekspertų komanda yra pasirengusi sukurti ir pateikti jums geriausius sprendimus. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau.

mūsų vertybės

Kooperacija

Kooperacija yra mūsų sėkmės pagrindas. Bendradarbiaudami su klientais ir komanda, išnaudojame savo stipriąsias puses ir patirtį, kad pasiektume puikių rezultatų. Mūsų požiūris užtikrina, kad jūsų vizija būtų įgyvendinta veiksmingai ir efektyviai. Bendradarbiaukime šiandien ir sukurkime kažką nuostabaus!

Rezultatų maksimizavimas

Siekiame, kad mūsų klientai pasiektų kuo geresnių rezultatų. Mūsų ekspertų komanda daugiausia dėmesio skiria išmatuojamai sėkmei, nustatydama pagrindinius veiklos rodiklius ir įgyvendindama duomenimis pagrįstas strategijas. Bendradarbiaukite su mumis šiandien ir kartu maksimizuokime rezultatus.

KOKYBĖ

Meistriškumas yra mūsų standartas. Mūsų ekspertų komanda ir pažangiausios technologijos užtikrina išskirtinę kokybę ir novatoriškus sprendimus, pranokstančius klientų lūkesčius. Bendradarbiaukite su mumis šiandien ir patirkite meistriškumą iš arti.

Inovacijos

Esame pasiryžę plėsti galimybių ribas. Mūsų ekspertų komanda nuolat žengia koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir technologijomis, kad savo klientams galėtume pasiūlyti novatoriškų sprendimų. Nuo naujų strategijų kūrimo iki pažangiausių įrankių diegimo – esame pasiryžę skatinti naujoves ir sėkmę. Bendradarbiaukite su mumis jau šiandien ir pakelkite savo verslą į kitą lygį.

susipažinkite su mūsų komanda

Matas Zacharka

IT ir BDAR konsultantas

Benediktas Zacharka

Duomenų apsaugos pareigūnas

Emilis Jasaitis

Privatumo politikos teisininkas

Ina Katsui

Vertėja

Adelė Zajančkauskaitė

Žmogiškieji ištekliai

pasirengę pakelti savo verslą į kitą lygį?

Susisiekite šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją.